Reportáže

A1 Contest 2017, z radioklubu   
UHF Contest 2017, Dlouhé Stráně, Mise EDS-37   
Mikrovlnný závod 2017
MČR Dětí a mládeže v radioelektronice 2017
2. subregionální závod 2017, Svinec JN89XN
O-sport cup 2017, Protivanov
Krajské kolo soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
Okresní kolo elektrotechnické soutěže, Frenštát p.R.
1. subregionální VKV závod 2017, Svinec

= = = = 2016 = = = =
UHF Contest 2016, Svinec JN89XN
VHF contest - Den rekordů 2016
Polní den 2016, Dlouhé stráně
Mikrovlnný závod 2016, Svinec
2. subregionální závod, Dlouhé Stráně
Orienťák, 6.JKŽ, Ženklava
Krajské kolo soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
1. subregionální závod 2016, Svinec

= = = = 2015 = = = =
Noční OB Kunčice p.O.
UHF Contest 2015, Svinec
Trénink OB, Čerťák
VHF contest, Svinec
Valašský cyklo-orienťák Ohlá klika
Polní den 2015
Kysucký pohár ROB
Mikrovlnný závod 2015
Mistrovství ČR v radioelektronice, Opava
2. subregionální VKV závod, Svinec
Orienťák, mistrovství oblasti, Libotín.
Krajské kolo soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
Okresní kolo soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
Noční orienťák Kajlovec
1. subregionální závod 2015
Výroční členská schůze

= = = = 2014 = = = =
Orientační běh, Bělský les
A1 Contest 2014, Svinec
Orientační běh, krátká trať, Fulnek
Orienťák a liška pro doktory a sestřičky
UHF Contest 2014, Dlouhé Stráně
Mistrovská soutěž ROB, Horní Bříza
VHF Contest 2014, Dlouhé Stráně
MČR v ROB na klasické trati - Valeč 2014
Polní den 2014 Jeseníky
ŠtrambeROBka 2014
Microwave contest 2014, Dlouhé Stráně
Orienťák na Volárně u Slezské Harty
Mistrovství republiky dětí a mládeže v radioelektronice
2. subregionální závod 2014, Dlouhé Stráně
Oblastní soutěž dětí a mládeže v radioelektronice
Orientační běh - sprint ve Štramberku
1. subregionální závod 2014, Dlouhé Stráně

= = = = 2013 = = = =
OB Slatina u Bílovce
Stavba ANT 4 Square na 160m u OK2WM
A1 Contest, Svinec
UHF Contest 2013, Dlouhé Stráně.
VHF contest 2013, Dlouhé Stráně.
Mirkův altánek, kolaudace.
Valašský cyklo-orienťák
Údržba příhradového stožáru
Polní den 2013, Svinec.
MČR v ROB, Svitavy.
Mikrovlnný závod 2013, Svinec
MČR dětí a mládeže v rádioelektronice 2013
Orienťák Libotín
2. Subregionální závod 2013, Dlouhé Stráně
Noční ROB, Březina, Moravský kras
Krajské kolo soutěže v rádioelektronice, Frenštát p.R.
Okresní kolo soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
1. Subregionální závod 2013, Svinec.

= = = = 2012 = = = =
Výroční členská schůze radioklubu
A1 contest 2012, Svinec
Noční OB, Ostrava, Koleje.
Orienťák, Hradec nad Moravicí - Kajlovec
UHF contest 2012, Svinec.
Mistrovství ČR v ROB, Bečov nad Teplou
VHF Contest alias Den rekordů, Svinec.
Polní den 2012, Dlouhé Stráně
Republiková liška v Srdci Beskyd.
Mikrovlnný závod 2012, Svinec
Mistrovství ČR dětí a mládeže v rádioelektronice
2. subregionální VKV závod 2012, Jeseníky
Krajské kolo soutěže v rádioelektronice
Okresní soutěž v rádioelektronice, Frenštát p.R.
Místní soutěž v rádioelektronice 2012
1. Subregionální závod 2012

= = = = 2011 = = = =
Křest mapy
A1 contest 2011
UHF contest 2011
Den rekordů 2011, Dlouhé Stráně.
ROB, Mistrovství ČR, klasická trať.
Polní den 2011, Svinec
Velký sportovní den SVČ Fokus
Mikrovlnný závod 2011
Republikové kolo soutěže dětí a mládeže v elektrotechnice
2. subregionální VKV závod 2011, Svinec
Orientační běh, Čerťák, mistrovství MSK
Mistrovství republiky v nočním OB - Ruprechtov
Oblastní soutěž v elektrotechnice
Noční orienťák Libhošť
Okresní soutěž v radioelektrotechnice
1. subregionální závod 2011

= = = = 2010 = = = =
A1 Contest 2010
Noční orienťák v Bělském lese
Ukázka lišky na Skalkách.
Podzimní liška 2010
UHF contest 2010
VHF Contest - Den Rekordů 2010
Mistrovství ČR v ROB juniorů a seniorů - ČertRovina 2010
Polní den 2010 Dlouhé Stráně
Mikrovlnný závod 2010
2. subregionální závod 2010
Oblastní kolo soutěže dětí a mládeže v rádioelektronice
Orienťák na Čerťáku.
1. subregionální závod 2010 - Svinec

= = = = 2009 = = = =
Telegrafní A1 Contest, 7-8.11. 2009
UHF Contest 2009 - Dlouhé Stráně
VHF Contest - Den rekordů 2009
Povodňvá brigáda II - Laďova zahrádka
Podlahová brigáda
Polní den 2009 - Svinec
Orientační běh Roštín - Kamínka
Mistrovství ČR Soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
2. subregionální závod - Svinec
Oblastní soutěž dětí a mládeže v rádioelektronice.
Okresní kolo soutěže dětí a mládeže v rádioelektronice
1. Subregionální závod 2009 - Svinec

= = = = 2008 = = = =
Telegrafní A1 Contest, Dlouhé Stráně
Orienťák u Borovce
UHF Contest 2008
VKV Den Rekordů 2008
Polní den 2008 na Dlouhých Stráních
Orientační běh v srdci Beskyd
Mistrovství ČR v ROB 2008
2. subregionál 2008 z Dlouhých Strání
Oblastní (krajská) soutěž dětí a mládeže v rádioelektronice
Okresní soutěž mládeže v elektrotechnice - Frenštát p.R.
První subregionál 2008

= = = = 2007 = = = =
Telegrafní A1 závod z Dlouhých Strání
Podzimní mikrovlny 2007
VHF contest doma
Polní den na 2007 Svinci
Mikrovlnný závod 2007 na Svinci
II. Subregionál v Jeseníkách
Windows 2007
Orientační běh - Roveň 2007
Oblastní soutěž radioelektrotechnice 2007
První jarní VKV závod 2007

= = = = 2006 = = = =
Telegrafní A1 Contest 2006
Gulášek na Svinci s lehkým zpestřením - UHF Contestem
VHF Contest v Jeseníkách
Polní den 2006
Chodník alias celodenní závod na velmi krátké trati
Valašská liška 2006
2. subregionální VKV závod 2006
Místní přebor v Honu na lišku
Oblastní soutěž mládeže v elektronice
Okresní kolo Soutěže dětí a mládeže v radioelektronice
První výjezd 2006 - Svinec

= = = = 2005 = = = =
UHF contest 2005 Dlouhé Stráně
Expedice VHF Contest Dlouhé Stráně 2005
Mistrovství ČR v ROB 2005
Výjezdní zasedání RK na Laďově zahrádce
Polní den 2005
2. subregionální VKV závod 2005
Foto z okresního kola elektrotechnické soutěže 2005

= = = = 2004 = = = =
Stavba nového plotu na Svinci
Valašská Liška, Vsetín, 2004