předchozí další

Orientační běh v srdci Beskyd

Podolánky - to je nádherný kout Beskyd, orienťácky zmapovaný již přes 20 let. Závod 31.5. se běžel na dvou nově vydaných mapách, jedna z nich, na ní jsme běželi my, se jmenuje "Srdce Beskyd", a název je věrný. Terén byl obtížný, ale krásný, trať náročná, a to byl důvod, proč jsme na závod vyjeli.

Carlos, Lukáš, Jirka, Láďa a Ika Mika. Všichni ve stejné kategorii P4 - délka tratě 4500m, převýšení 200m, 9 kontrol. Žádná diskvalifikace, všichni jsme měli všechny kontroly ve správném pořadí, a to byl docela kumšt, naše časy : 65, 66, 66, 160 a 229 minut. (Vítězný závodník kategorie P4 měl 39 min, šílenec :-)). Až po kátkém čase zapomeneme na zranění, bloudění a ostatní bolístky, vyrazíme na orienťák znova, doufám, že ještě letos. Výsledky.