předchozí další 

OB Slatina u Bílovce


Orientační běžci v zimě nelenoší, mají svoji zimní ligu. Jeden ze závodů zimní ligy MS oblasti se běžel 1. prosince ve Slatině nedaleko Bílovce. Bohužel, na poslední chvíli jsem stihl posbírat jen jednočlenný tým.

Fotky vlastní nemám, čtyři jsem si vypůjčil od Hanky a Milana S. Snad se nebudou zlobit.Závod pořádali Lucka a Vojta Gruchalovi jako klasiku a MTBO. Stránky závodu

Kontroly s malými tréninkovými lampióny, ražení kleštěma, mapa retro :), 1:15000 IOF z roku 1989! Trať v mé kategorii 10km, 10 klasických kontrol a uprostřed „hnízdo“ 10-ti kontrol s volným pořadím, tzv. bludiště a to doopravdy. Úžasný závod.

Přihlásil jsem se mezi borce do kategorie A :). Přesto, že se mi dařilo a téměř jsem nekufroval, bylo vidět, že fyzičkou jsem mimo. Doběhl jsem 16. z 22, ale rozhodně spokojený.

Tož kolegové, sportovci, kdo pojede příště se mnou? Nabízí se 1. února sprint, Těrlicko, nebo 1. března klasika Raduň.

Perlička, která může sloužit jako zkušenost pro nás. Později po závodě jsem se zeptal, v kolika lidech celý ten závod zorganizovali, tzn. postavení tratí vč. MTBO, obsluha startu a cíle, ruční vyhodnocení, vyhlášení výsledků a stránky promptně aktualizované. Těžko uvěřit a klobouk dolů - ve DVOU! Takže Jarku, z NOB na Borovci už nemám strach :).


Ika Mika
3.12.2013