předchozí další 

Noční OB Kunčice p.O.


V sobotu 24. října jsme oprášili čelovky a zaběhli si noční orienťák v Kunčicích pod Ondřejníkem. Předseda, Pavel s Peťulou, Honza, Jáchym z kroužku OB, Ika. Závod pořádal Frýdecko-Místecký SKOB, mapa - BRC Čeladná - lázeňský park s částí přilehlého lesa, 1:4000. Tratě byly kratší, kategorie P 1.4 km převážně v lesoparku, H35 2.1 km v lesoparku i v lese.Fotek jsme pořídili opravdu poskrovnu :(. Soustředili jsme se přece na výsledky, že ? :)

Velice pěkné fotky pořadatele ZDE.

Startovat se začalo v 7 hod. Pavel šel mezi prvními, chvíli za ním Jáchym, pak Honza. Než jsem odstartoval já s předsedou, Jáchym byl v cíli. Krásný čas - 16:36 mu přinesl 2. místo. Honza jen o 3 min. více a 8. místo ( konkurence v "P" byla velká), Pavel s malým Peťou 27 min - 14.místo. My v H35 jsme si užili trochu déle, já 27 min, Jirka 47min.

Jasno, svítil měsíc a večer už bylo chladno. Přesto se našli i takoví, co běželi v krátkém rukávu :). Park i les byl poset kontrolami, pořadatel jich měl na tom malém prostoru postaveno celkem 43! Člověk musel stále hlídat, jestli ta, co našel, je jeho. Celkově ale spokojenost, Martine (stavitel trati), díky za krásný závod.

Mapa + GPS trať  •  Výsledky  •  Mezičasy H35  •  Mezičasy P


Ika Mika
25.10.2015