předchozí další 

Podzimní liška 2010


Po delší odmlce jsme se v pětičlenném týmu - Jarek, Pavel Š., Jirka, Štěpula a Ika - vydali ukořistit pár bodů do Národního žebříčku ČR v ROB. Povedlo se. Dvoudenní závody proběhly 9.-10. října v Rekreačním středisku Březová na Vysočině. Kromě bodů a párečku medailí jsme si přivezli kondici :) a zejména zkušenosti pro plánovaný rozjezd (Peťula J.) ROB kroužku.Rekreační středisko starší, částečně modernizované, ubytování jednoduché a levné, jídlo super a velká orienťácká mapa (1:15000) hned za plotem střediska. Organizátor ani závodník si nemůže přát víc.
--------------------------
Potěšilo mě použití dvou sad vysílačů při závodě, já si rád přeladím a hlavně, není tak husto u každé kontroly. První závod na 2m byl zpestřen (až opepřen) velice obtížným zaměřováním - odrazy, falešné laloky - ne všichni se vrátili do cíle se všemi kontrolami. Na obou závodech bylo vydařené rozmístění kontrol, kdo přemýšlel a rychle reagoval, ten získal.
--------------------------
I počasí vyšlo, jen ty ranní teploty nic moc, v neděli ráno těsně nad nulou, ale v prvním kopci za startem se každý zahřál, jen ty prsty na rádiu mrzly.
--------------------------
Výsledky v doc formátu v download sekci stránek závodu.
--------------------------
Celkově ? Z naší strany vcelku spokojenost. Jarek, na to, že musel šetřit koleno, skvělé! Jirka měl premiéru na 2m a nemuseli jsme ho hledat :), Štěpula vybojoval pro klub pěkných 18 bodů, Pavlovi scházela jen jedna kontrola na 2m, a časy, na to, že netrénuje, slušné.
--------------------------
...jo a blahopřejeme Ikovi ke dvěma medailím z individuálních závodů a k vítězství v celkovém pohárovém hodnocení ve své kategorii ;-).


Ika Mika
11.10.2010