předchozí další 

Mistrovství ČR v ROB juniorů a seniorů - ČertRovina 2010


Stručně. Po delší 'liškové' odmlce jsme se rozhoupali k uspořádání republikové soutěže. Nakopnul to celé Jarek, OK2BFO, a celou dobu věc řídil. Každý klubák, kdo aspoň trochu mohl, přiložil ruku k dílu, někteří až obdivuhodně. Moc a moc díky nečlenům, starým liškařům, Katce a Lukášovi J., Jirkovi a Katce K., i jejich kamarádům..Další fotky

Povzpomínali jsme jak se liška dělá, proškolila se řada členů, zařídili jsme zázemí, dopravu, materiál, medaile, mapy, a čekali, kdo přijede. Účast predčila očekávání myslím každého z nás. V dobrém. Pro bezmála 130 závodníků jsme připravili v sobotu první závod v lese u bývalých Sirkových Lázní, a v neděli druhý na Čerťáku. Terén byl těžký, zarostlý, trať náročná, někomu možná až nevhod. Ale mistrovství je mistrovství, průměrné závody jsme postavit nechtěli, a ani neumíme :).
Článek na ARDF stránkách
--------------------------
Ještě jednou díky všem, kteří se podíleli na organizaci, i závodníkům, za projevenou důvěru, že přijeli v tak hojném počtu. Věřím, že se radioklubu v budoucnosti povede takovou akci někde v blízkém okolí ještě nejednou zopakovat.


Ika Mika
1.9.2010